info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر
category

ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر

ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلستان و همچنین هتل آپارتمان رز ریحان، مسجد احمد ابن موسی، نانوایی و شیرینی پزی کافِ نون، بستنی کلبه اخوت و بیمه دانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر شیراز

ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر شیراز در شهر شیراز، محله کار اندیش و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گلستان، بین گلستان 3 و شهید محمدیان فرد می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید محمدیان فر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید محمدیان فر ندارد.
neshan logo