info
عکس آژانس آرمن تاکسی
category

آژانس آرمن تاکسی محله امجدیه - خاقانی، تهران

درباره‌ی آژانس آرمن تاکسی

آژانس آرمن تاکسی (تاکسی تلفنی) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، موزه عکسخانه شهر و پاساژ پارسی و همچنین کبابی بهار، قهوه ملو، مسجد الرضا، بوستان بهار و سوپر مارکت بهار (دریانی) قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس آرمن تاکسی واقع شده‌اند:

 • آژانس کد 30
  بزرگراه مدرس
 • اسپرت تاکسی
  (2.0)
  شریعتی، بین روشن و آذرشهر
 • تاکسی سرویس مولن روژ
  (3.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کاج، شریعتی
 • آژانس (تاکسی تلفنی)
  (4.0)
  شریعتی، نقدی، جهان، ارکیده
 • تاکسی نادر
  (3.0)
  مفتح شمالی، آرام، زیرک زاده، بین ملایری پور و اسفندیاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسین (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس آرمن تاکسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس آرمن تاکسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس آرمن تاکسی ندارد.
  neshan logo