info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی)
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) محله قره آغاج، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی)

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) (ایستگاه اتوبوس) در محله قره آغاج تبریز و خیابان قره آغاج - قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری عصمت و همچنین مسجد حاج احمد، تعمیر لوازم خانگی وسو، آرایشی رز، سیسمونی توران و ارزان مارکت مولوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله قره آغاج پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس قره آغاج - قدس، بین کوی یاس و شهید مغفرتی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سحر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حاج احمد (باغ دربندی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام خمینی
  خیام، انصاری فرد
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فلسطین 175
  جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
  فلسطین، بین حاج علی و مسگر زاده
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطین
  جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر107
  امام خمینی، فلسطین جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی) ندارد.
  neshan logo