info
عکس ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()
category

ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() محله گجیل، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمام زمزم()

ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() (ایستگاه اتوبوس) در محله گجیل تبریز و خیابان فلسطین، مسگر زاده، بین سنجران و حاج علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گجیل تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و پاساژ مستقیمی و همچنین مسجد مولانا، درب ویجوجه، بقالی علی رضا، ایکی قالا Eki Qalea و بنیاد نیکوکاری دستان مهربان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز

در شهر تبریز، محله گجیل ، ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، مسگر زاده، بین سنجران و حاج علی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان کهن نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی دریا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمام زمزم() واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد
  قره آغاج - قدس، بین کوی یاس و شهید مغفرتی
 • ایستگاه اتوبوس حمام 113و123
  بهار، بین حاج اسماعیل و شهید تبریزی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (باغ دربندی)
  قره آغاج - قدس، بین کوی یاس و شهید مغفرتی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت
  شهید مفتح-ملل متحد، بین بی باک و تربیت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمام زمزم() ندارد.
  neshan logo