info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد محله قره آغاج، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد (ایستگاه اتوبوس) در محله قره آغاج تبریز و خیابان قره آغاج - قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری عصمت و همچنین مسجد حاج احمد، تعمیر لوازم خانگی وسو، آرایشی رز، سیسمونی توران و ارزان مارکت مولوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله قره آغاج پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس قره آغاج - قدس، بین کوی یاس و شهید مغفرتی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سحر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حاج احمد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد ندارد.
neshan logo