info
عکس ایستگاه اتوبوس میلاد نور
category

ایستگاه اتوبوس میلاد نور محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میلاد نور

ایستگاه اتوبوس میلاد نور (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ابوریحان بیرونی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طلا سازی افتخاری، سالن آمفی تئاتر حضرت رقیه (س)، تابلوسازی ایساتیس، سالن ورزشی حضرت رقیه و مرکز بهداشت آزادشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میلاد نور یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میلاد نور یزد است که در محله آزاد شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میلاد نور یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

علی محمد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میلاد نور یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میلاد نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار واعظ، ولایت، بین جوادالائمه و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس مطهر
  شهید دهقان، موسی بن جعفر، فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میلاد نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میلاد نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میلاد نور ندارد.
  neshan logo