info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولایت
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولایت محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولایت

ایستگاه اتوبوس میدان ولایت (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و بلوار واعظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت مای نت، تالار نور، مرکز آموزش زبان سهروردی، فروشگاه رفاه و فروشگاه بیک آبادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولایت یزد

ایستگاه اتوبوس میدان ولایت یزد در شهر یزد، محله آزاد شهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار واعظ، بین فتح الله خرم نژاد و جمال خانی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ولایت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی علی محمد قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ولایت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاوه آهنگر
  شهید دهقان، موسی بن جعفر، فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس فضیلت
  بلوار گلستان شرقی، بین گلستان 23 و 35
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سینا
  بلوار گلستان شرقی، بین استاد رهبران نهم و استاد کاوه
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن عسکری
  بلوار گلستان غربی، میدان امام حسن عسکری
 • ایستگاه اتوبوس کرامت
  بلوار گلستان شرقی، فرهنگ، بین شهید عباس جوکار و رشد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولایت ندارد.
  neshan logo