عکس ایستگاه 111 آتش نشانی تهران
category

ایستگاه 111 آتش نشانی تهران (محله شهرک استقلال، تهران)

آتش نشانی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، لقمان حکیم

موقعیت ایستگاه 111 آتش نشانی تهران در محله شهرک استقلال را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه 111 آتش نشانی تهران (آتش نشانی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان لقمان حکیم واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز یکی از دو آتش نشانی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت داروسازی لقمان، نمایندگی ۵۱۰۴ ایران خودرو(صفری) و شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، لقمان حکیم


سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه 111 آتش نشانی تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه 45 آتش نشانی
  لشگری، بین بیست و سوم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه 111 آتش نشانی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه 111 آتش نشانی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه 111 آتش نشانی تهران ندارد.