عکس شرکت داروسازی لقمان
category

شرکت داروسازی لقمان (محله شهرک استقلال، تهران)

داروخانه
5.0
11 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، لقمان حکیم

موقعیت شرکت داروسازی لقمان یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.
به همت نیروی زمینی ارتش، داروخانه اختصاصی بیماران کرونایی در تهران و در مساحتی بیش از هزار متر مربع در خیابان دانشگاه جنگ احداث و به بهره‌برداری رسید. برای مشاهده اطلاعات این داروخانه مخصوص داروهای کرونا اینجا کلیک کنید.

شرکت داروسازی لقمان (داروخانه) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان لقمان حکیم واقع شده است. این مکان یکی از سه داروخانه در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محورسازان ایران خودرو، شرکت علاءالدین ایران، نمایندگی ۵۱۰۴ ایران خودرو(صفری)، ایستگاه 111 آتش نشانی تهران و کلاج کمو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، لقمان حکیم

تلفن تماس: +982144504121

وب‌سایت رسمی: loghmanpharma.com

ساعت کاری شرکت داروسازی لقمان

  • شنبه07:00 - 19:00
  • یک‌شنبه07:00 - 19:00
  • دوشنبه07:00 - 19:00
  • سه‌شنبه07:00 - 19:00
  • چهارشنبه07:00 - 19:00
  • پنج‌شنبه07:00 - 19:00
  • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت داروسازی لقمان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت لقمان خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت داروسازی لقمان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت داروسازی لقمان تهران ندارد.