info
عکس ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت
category

ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت

ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان استاد احمد آرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آیس پک، گل کارن، بانک سپه، فروشگاه بزرگ موبایل ۷۷۷ و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت یزد است که در محله صفائیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در استاد احمد آرام، بین بهار و میرداماد 1 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیشخوان دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین فرساد و جیحون
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان اعلم
  بلواردانشگاه، بین خیابان ادب و میدان عالم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیشخوان دولت ندارد.
  neshan logo