info
عکس رمزچاپ
category

رمزچاپ محله میرداماد، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رمزچاپ

رمزچاپ (بازار و مرکز خرید) در محله میرداماد تهران و بلوار میرداماد، آقازاده فرد واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه کودکی ایرانک و پاساژ راز و همچنین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز تصویربرداری پزشکی پایتخت، کلینیک تخصصی شایان، داروخانه پرسیکا و بانک ملی ایران اداره کل ضمانتهای ارزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میرداماد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده رمزچاپ واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید میرداماد
  بلوار میرداماد، تقاطع رودبار
 • مرکز خرید مریم
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و رودبار
 • مرکز خرید
  بلوار میرداماد، رودبار غربی، بین آریا و سوم
 • مرکز خرید پویا
  بلوار میرداماد، شاه نظری، ناز آفرین
 • پاساژ گل سرخ
  بلوار میرداماد، حصاری، دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بیستون (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رمزچاپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رمزچاپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رمزچاپ ندارد.
  neshan logo