info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز
category

ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز

ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی Ribar Cafe کافه ریبار، پیتزا روشن، پاچینی 5 - 1، موبایل ماکروتل و یزد پنوماتیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد است که در محله پردیس دانشگاه یزد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آتش نشان، گلستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک دانش آموز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
  بلواردانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
  بلواردانشگاه، خیابان پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک دانش آموز ندارد.
  neshan logo