info
عکس فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد
category

فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد محله خیابان دانشگاه، اراک

لوازم قنادی و جشن تولد
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد

فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد (لوازم قنادی و جشن تولد) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه، قیام، انتظار 1 واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو لوازم قنادی و جشن تولد در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین شیرینی فروشی سی گل، پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک مسکن، گل سی گل و اداره کل بهزیستی استان مرکزی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم قنادی و جشن تولد که در محدوده فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد واقع شده‌اند:

 • لوازم قنادی جهانگیری
  بلوار قدس، پزشک نیا، بین محق و شهيد جمشيدي
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فْرَََوَرِتیش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تم تولد و پلاستیک محمد ندارد.
  neshan logo