info
عکس ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ محله نصرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ

ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرآباد یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرآورده های کنجدی دوست حسینی، مجتمع شیرینی یزد، پیتزا ژیکاسه، جواهری حکیمیان و ذغال و قلیان سید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ یزد

ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ یزد در شهر یزد، محله نرسی آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب، بین یاسمن و خردمند است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سینما فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان
  خیابان انقلاب، بین قاآنی و انقلاب 60
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ ندارد.
  neshan logo