info
عکس داروخانه مریم شیخیان
category

داروخانه مریم شیخیان محله آل احمد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه مریم شیخیان

داروخانه مریم شیخیان (داروخانه) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر زنجانی واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 152، دانشگاه تربیت مدرس، بوستان رفتگر، آژانس املاک دلتا 2×2 و آژانس هواپیمایی نیل گشت روز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه مریم شیخیان تهران

داروخانه مریم شیخیان تهران در محله امیرآباد شهر تهران در قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به تهران، جلال آل احمد، دکتر زنجانی، بین دوم و یکم بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02188635368 با داروخانه مریم شیخیان تهران تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه مریم شیخیان تهران از داروخانه‌های خوب محله امیرآباد است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروباکس، داروخانه دکتر اعتمادزاده و داروخانه دکتر منصف وجود دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه مریم شیخیان تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس پارک در نزدیکی داروخانه مریم شیخیان تهران قرار دارد. ایستگاه مترو بوستان گفتگو هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه مریم شیخیان تهران را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه مریم شیخیان واقع شده‌اند:

 • داروباکس
  کارگر شمالی، هیئت
 • داروخانه دکتر اعتمادزاده
  کارگر شمالی، خسروی
 • داروخانه دکتر منصف
  دکتر احمدی، کارگر شمالی
 • داروخانه دکتر آخرت دوست
  کارگر شمالی، بین خسروی و مظفری خواه
 • داروخانه دکتر سیاح
  دکتر احمدی، شکرالله
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Arash (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه مریم شیخیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه مریم شیخیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه مریم شیخیان ندارد.
  neshan logo