info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم محله شیخ داد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم

ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ داد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شیخ داد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم یدکی علیزاده، برق صنعتی نواب یزد، تیک موبایل یزد، سوپر گل باران و سالن ورزشی شهید کارگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم یزد

در شهر یزد، محله شیخ داد ، ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی، بین کوی مسجد کوفه و شهید عطابخش می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی لاله را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فنی منتظر قائم واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فنی منتظر قائم ندارد.
neshan logo