info
عکس هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک
category

هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک محله هزارجریب، اصفهان

درباره‌ی هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک

هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک (فروشگاه مواد غذایی) در محله هزارجریب اصفهان و خیابان هزارجریب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده علوم و فناوری های نوین، سایت مرکزی کامپیوتر(مرحوم قوام نیا)، اداره راه و شهرسازی، پرورش اندام امپراطور و دفتر پیشخوان دولت هزارجریب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان

فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان در شهر اصفهان، محله هزارجریب، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03136691990 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله هزارجریب به حساب می‌آید.

چطور به فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس جوشقانی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو دانشگاه که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان می‌باشد، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Farhad_Sobhani
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  در این مکان محصولات غذایی ارگانیک به فروش می‌رسد. غذاها متنوع و با کیفیت هستند.

 • avatar
  دقاق
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  در این مکان محصولات غذایی ارگانیک به فروش می‌رسد. قیمت و کیفیت مناسبی دارند. برخورد کارکنان خوب بود.

 • avatar
  j@hanp@nah_khorshid
  شنبه 12 تیر ماه 1400

  فروشگاه نسبتا خوبیه و محصولات خوب و تقریبا با کیفیتی دارند

 • avatar
  hyper
  چهارشنبه 20 مرداد ماه 1400

  فروش مواد غذایی ارگانیک با کیفیت فوق العاده عالی و بالا


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahdavi_jalal (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک ندارد.
neshan logo