info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
category

ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی محله محله شهید مدرس، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی

ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله شهید مدرس یزد و بلوار مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله محله شهید مدرس یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مزون یاشیل و همچنین پمپ بنزین صلاح نسب، آجیل ماجیل، برج آجر، خدمات کاربوراتور و انژکتور Carburettor Injector و لوازم یدکی هاشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی یزد

ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله شهید مدرس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مدرس، بین بنافتی زاده 11 و شهریور است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید طهماسبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار مدرس، ولیعصر، بین سعادت و شهید علی اکبر سیلانیان
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان
  خاتم، بین بلوار صحرا و مقداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی ندارد.
  neshan logo