info
عکس نوتلا لند شعبه تجریش
category

نوتلا لند شعبه تجریش محله تجریش، تهران

درباره‌ی نوتلا لند شعبه تجریش

نوتلا لند شعبه تجریش (کافی‌شاپ) در محله تجریش تهران و خیابان ملکی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و شش کافی‌شاپ در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم و مجتمع تجاری ارگ و همچنین کافه لمیز، مرغ سوخاری کابوکی، کیوسک برگر، پردیس سینمایی ارگ و بازار میوه و تره بار تجریش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران

آدرس کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران، شهر تهران محله تجریش است. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، ولیعصر، ملکی، بین یکم و سوم بروید.

کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله تجریش است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران برویم؟

کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باغ فردوس قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو تجریش پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ نوتلا لند شعبه تجریش تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده نوتلا لند شعبه تجریش واقع شده‌اند:

 • کافه پستری سن(scen)
  ولیعصر، دبیر سیاقی
 • کافه رستوران گالری
  حسابی، بین زاهدی و هفدهم
 • کافه چاشنی نو
  باهنر، بین نوری و سعادت
 • کافه سامی رضا
  شریعتی، مهنا یکم
 • کافه ویگو
  باهنر، شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قاسمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نوتلا لند شعبه تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نوتلا لند شعبه تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نوتلا لند شعبه تجریش ندارد.
  neshan logo