info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی
category

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی محله علی آباد، رشت

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله علی آباد رشت و خیابان هاله واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله علی آباد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی رشد، رستوران گردشگری ریژان، پیتزا بابا بزرگ، دبیرستان فرهمند دوره اول و نوشت افزار کاسپین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت

در شهر رشت، محله علی آباد ، ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شمسی پور، هاله، بین اعلایی و شهید کولیوند بروید. ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی خجسته هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هاشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رجایی 11
  بلوار شهید رجایی، تقاطع بلوار 8 دی
 • ایستگاه اتوبوس رجایی 14
  بلوار شهید رجایی، بین رجایی 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سپاه
  بلوار شهدای گمنام، بلوار خوش خلقت، 64
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار معلم
 • ایستگاه اتوبوس رجایی 18
  بلوار حبیب زاده، بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هاشمی ندارد.
  neshan logo