info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ محله ارداجی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله ارداجی اصفهان و خیابان مقداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ارداجی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فردوس و همچنین فرهنگ سرا شهدای قصر ، انبار کاشی و سرامیک نایین ، باربند سازی سپاهان ، رستوران بیرون‌بر و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس فرهنگ اصفهان است که در محله ارداجی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مقداد، بین فرهنگ و صاحب الزمان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس مدارس شایستگان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان مقداد
  سلمان، بین ابوذر و مقداد دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ ندارد.
  neshan logo