info
عکس ایستگاه اتوبوس هتل کاروان
category

ایستگاه اتوبوس هتل کاروان محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هتل کاروان

ایستگاه اتوبوس هتل کاروان (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل کاروان، ایستگاه اتوبوس هتل کاروان، مجتمع سنگ ایران آس، تراشکاری ابویی و مدرسه عالی شهید مطهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هتل کاروان یزد

ایستگاه اتوبوس هتل کاروان یزد در شهر یزد، محله اسکان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس هتل کاروان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس کرایه خیلج فارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هتل کاروان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هتل کاروان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آرمان
  رسالت، بین چهل و یکم و چهل و سوم
 • ایستگاه اتوبوس پل هفده شهریور
  آزادگان، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آرمان
  رسالت، بین رسالت 16 و خبیری
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بتول
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هتل کاروان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هتل کاروان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هتل کاروان ندارد.
  neshan logo