info
عکس ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن
category

ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن

ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و آذین سرام و همچنین تالار رستوران سرور، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت، اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان یزد، لوکس اتومبیل ایمان و پیتزا شب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن یزد، شهر یزد، محله امام شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 2 و 17 شهریور می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنیاد مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، کوی دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان صیاد
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق، بین حسین اسماعیلی و شهید صدوق 27
 • ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین چهل و ششم و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاضل لنکرانی
  بلوار شیخ کلینی، بین شیخ کلینی 7 و شهید ناصر چهره گشا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنیاد مسکن ندارد.
  neshan logo