info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 15
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 15 محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 15

ایستگاه اتوبوس کوچه 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملاصدرا ۱۵ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوتیک قنادی شیرینی ساز، فست‌فود ساویس پلاس، کلینیک زی بان هوم، کافه هره Hereh Cafe و ایستگاه اتوبوس کوچه 15 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد، شهر یزد، محله صفائیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلواردانشگاه، ملّاصدرا، ملاصدرا 15 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه 15 یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  بلواردانشگاه، بین میرداماد و خیابان استاد احمد آرام
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 15 ندارد.
  neshan logo