info
عکس مرکز تلفن آزادگان
category

مرکز تلفن آزادگان محله سرافرازان، مشهد

اداره و سازمان دولتی
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز تلفن آزادگان

مرکز تلفن آزادگان (اداره و سازمان دولتی) در محله سرافرازان مشهد و خیابان شهید خسروی واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین هایپر مارکت تخفیف، گل فروشی باماگل، شرکت تسلا GPS، داروخانه دکتر اسکندری و کارگاه شیرینی پزی و نان وانیل قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ahmad sovizi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تلفن آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تلفن آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تلفن آزادگان ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین خسروی6 و بلوار دلاوران
ثبت نظر و تصویر
neshan logo