info
عکس ایستگاه اتوبوس دلاوران 63
category

ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلاوران 63

ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و خیابان شهید خسروی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین گل فروشی باماگل، هایپر مارکت تخفیف، شرکت تسلا GPS، داروخانه دکتر اسکندری و دبستان مسترشدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 مشهد

ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سرافرازان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی5 و بلوار دلاوران قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس درون شهری پدرام قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلاوران 63 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایداری 7
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 7 و 9/1
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلاوران 63 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی5 و بلوار دلاوران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo