info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک مریم
category

ایستگاه اتوبوس پارک مریم محله شهرک آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک مریم

ایستگاه اتوبوس پارک مریم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزادی تهران و خیابان محمد رسول الله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین دبیرستان نمونه دولتی شهید فرجی، خانه تکواندو پایتخت (شهدای شهرک آزادی)، شیرینی شاه توت، خانه فرهنگ نور دانش و شرکت طراحی سایت زیرال ایده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مریم تهران

در شهر تهران، محله شهرک آزادی ، ایستگاه اتوبوس پارک مریم تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، محمد رسول الله، بین امام محمد باقر و امام سجاد واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک مریم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک مریم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک مریم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صنایع هوایی
  شیشه مینا، نرسیده به شیشه مینا (استادیوم آزادی)
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو استادیوم آزادی
  بلوار ورزشگاه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس شیشه مینا
  شیشه مینا، بین لشگری و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک مریم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک مریم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک مریم ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، محمد رسول الله، بین امام محمد باقر و امام سجاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo