info
عکس بازار دارالشفاء
category

بازار دارالشفاء اصفهان

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی بازار دارالشفاء

بازار دارالشفاء (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان حکیم، بازارچه نو غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوض میدان نقش جهان، موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش اصفهان و بازار قیصریه و همچنین دیزی سرای بازار، کافه لفت، سردر قیصریه، تیمچه ملک التجار و مدرسه علمیه صدر بازار قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار دارالشفاء واقع شده‌اند:

 • پاساژ شکرچیان
  چهارباغ پایین، چهارباغ عباسی، بین کازرونی و طالقانی
 • پاساژ عبداللهی
  چهارباغ پایین، بین بازارچه حاج محمد علی 2 و میدان امام حسین
 • پاساژ نرجس
  حافظ، کرمانی، ساروتقی، بین مشیر و شهریار
 • تیمچه حاج کریم پوستی
  عبدالرزاق، کوهپایی، بین شهید ابراهیمی و درباغ
 • سرای خوانساریها
  عبدالرزاق، محمد وزنه، حسام زاده، بهادری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط taghvielnaz (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار دارالشفاء اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار دارالشفاء در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار دارالشفاء ندارد.
  neshan logo