info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی
category

ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی محله محله مریم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی

ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله مریم آباد یزد و خیابان غدیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله محله مریم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرتضی علی (غلامی) و همچنین چوب و فلز سبحان ، استپ موبایل، مجتمع غذایی مهدی، مغازه بیفاطی و پوشاک آیلین 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی یزد

در شهر یزد، محله محله مریم آباد ، ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در غدیر، بین غدیر 6 و شهیدسید احمد حسینی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مصطفی خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید افشاری
  بلوار علامه جعفری، بعد از میدان علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس خیابان گلدشت
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی
  بلوار دهه فجر
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
  بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و دهه فجر 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی ندارد.
  neshan logo