info
عکس تهران تاکسی
category

تهران تاکسی (محله نصرت، تهران)

درباره‌ی تهران تاکسی

موقعیت تهران تاکسی در محله نصرت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

تهران تاکسی (تاکسی تلفنی) در محله نصرت تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، موزه طراحی و خرید طلایی و همچنین داروخانه مرکزی جمالزاده، مرکز شبانه‌ روزی تصویربرداری پارسیان، فست فود ترنج، تعمیر دوچرخه و انجمن داروسازان ایران قرار گرفته است.سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تهران تاکسی واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس آرش
  (4.0)
  جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد، بین اشرافی و چنگیزی
 • آژانس توحید
  (5.0)
  امیرلو، طوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Karimi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهران تاکسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس تاکسی آژانس تلفنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهران تاکسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهران تاکسی ندارد.
  neshan logo