عکس رستوران فرمیون
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران فرمیون (محله ولنجک، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولنجک، استاد فیرحی (18)

موقعیت رستوران فرمیون در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

رستوران فرمیون (رستوران) در محله ولنجک تهران و خیابان استاد فیرحی (18) واقع شده است. این رستوران یکی از چهل و سه رستوران در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید توچال و همچنین دکتر میترا بهمن پور متخصص زنان و جراحی زیبایی، مرکز مخابرات شهید جعفری، مجتمع دخترانه غیردولتی ضحی، بانک پاسارگاد ولنجک و ایستگاه 64 آتش نشانی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران فرمیون

این رستوران در‌ شهرتهران،محله ولنجک و ولنجک، استاد فیرحی (18) قرار دارد.

رستوران فرمیون یکی از رستوران‌های محبوب در محله ولنجک است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند فودلند زعفرانیه، بوفه رنگی، رستوران دیالما، کبابیکا و مامونیا قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله ولنجک کافه کتاب ، کافه راهی و کافه مزه هستند که در نزدیکی رستوران فرمیون قرار گرفته اند.

چطور به رستوران فرمیون برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران فرمیون را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

رستوران فرمیون در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران فرمیون ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی است.

شما می‌توانید اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه ببینید. فراموش نکنید اگر به رستوران فرمیون رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولنجک، استاد فیرحی (18)


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران فرمیون واقع شده‌اند:

 • فودلند زعفرانیه
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، بین امامی و زنبق
 • بوفه رنگی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
 • رستوران دیالما
  ولنجک، دکتر عمرانی (7)
 • کبابیکا
  دکتر فرهنگ (13)
 • مامونیا
  امیرآبادی، بین یلدا و استاد زرین کفش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران فرمیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران فرمیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران فرمیون ندارد.
  neshan logo