info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشت
category

ایستگاه اتوبوس بهشت محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشت

ایستگاه اتوبوس بهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان سپید، بام حکیمیه و پاساژ صدف و همچنین پیتزا غزال، شیرینی سه کاج، رستوران برکتی، پت شاپ پارسیم و بانک پاسارگاد حکیمیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشت تهران

ایستگاه اتوبوس بهشت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حکیمیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین شکوفه و بهشت است. ایستگاه اتوبوس بهشت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس خودرو شکری هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم
  بلوار شهید عبدالرضا، بین پیام ششم و میدان شهدای مدافع حرم
 • ایستگاه اتوبوس شهیدان
  بزرگراه شهید بابایی، شهیدان
 • ایستگاه اتوبوس خانه گستر
  خلعتبری، فجر، ساحل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین شکوفه و بهشت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo