info
عکس ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
category

ایستگاه اتوبوس امیرکبیر محله سیلو، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امیرکبیر

ایستگاه اتوبوس امیرکبیر (ایستگاه اتوبوس) در محله سیلو یزد و بلوار امیر کبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیلو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کانون فرهنگی آموزش قلم چی، رستوران لوشاتو، خوش ری، دانشکده امام علی (ع) و دین و دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امیرکبیر یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس امیرکبیر یزد، شهر یزد، محله سیلو است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امیر کبیر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امیرکبیر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امیرکبیر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امیرکبیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بلوار فلسطین، بین فردوسی 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار پروفسور حسابی، بلوار فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امیرکبیر ندارد.
  neshan logo