info
عکس بازرگانی البرز
category

بازرگانی البرز محله آیت الله خامنه ای، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازرگانی البرز

بازرگانی البرز (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله آیت الله خامنه ای مشهد و خیابان آخوند خراسانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم الکترونیک در محله آیت الله خامنه ای مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه انقلاب اسلامی و بازار جواد و همچنین گنبد سبز، هتل بسطامی، قنادی پارس، اداره ثبت اسناد و املاک مناطق 1، 3، 5 و مسجد و حسینیه تهرانی‌ها قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بازرگانی البرز مشهد

آدرس فروشگاه بازرگانی البرز مشهد، شهر مشهد، محله آیت الله خامنه ای و است. شماره تلفن این فروشگاه 05132222717 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه بازرگانی البرز مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله آیت الله خامنه ای است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن تی وان، سیستمهای حفاظتی پیشگامان توکل و فروشگاه پردیس الکترونیک هستند.

چطور به فروشگاه بازرگانی البرز مشهد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بازرگانی البرز مشهد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1 قرار دارد. ایستگاه مترو امام خمینی هم در نزدیکی فروشگاه بازرگانی البرز مشهد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه بازرگانی البرز مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه بازرگانی البرز مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده بازرگانی البرز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازرگانی البرز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بازرگانی البرز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازرگانی البرز ندارد.
neshan logo