info
عکس ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید
category

ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید محله اسماعیل بقال، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید

ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل بقال تبریز و خیابان سرباز شهید واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل بقال تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر اسدی، فروشگاه زنجیره ای جانبو، مسجد صفای قمر بنی هاشم، سوپر مارکت مهر و تعمیرگاه لوازم خانگی آلن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید تبریز

ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله اسماعیل بقال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سرباز شهید، بین پیروز و برزگر قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی مظاهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول سرباز شهید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه 125 (اسلام قهوه سی)
  قربانی، تقاطع ترکمن زاده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه 125 (اسلام قهوه سی)
  قربانی، تقاطع ترکمن زاده
 • ایستگاه اتوبوس آقا جان
  ثقه الاسلام شمالی، نامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول سرباز شهید ندارد.
  neshan logo