عکس شهرداری ناحیه 3 منطقه 6
مشاهده در نقشه نشان
category

شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 (محله بهجت آباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.3
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کریمخان زند، شاهد

موقعیت شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 در محله بهجت آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 (اداره و سازمان دولتی) در محله بهجت آباد تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این اداره یکی از سی و سه اداره و سازمان دولتی در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه سیار خلاقیت کودک و نوجوان و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین هتل کوثر تهران، رستوران هتل ایران، کافه موزیک خرابات، موسسه زبان ایران استرلیا و ایران موتورولا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کریمخان زند، شاهد


سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 واقع شده‌اند:

 • شرکت وایرشاپ
  ولیعصر، گلساز
 • ساختمان شهید رجایی وزارت کشور (سازمان امور اجتماعی)
  بزرگراه شهید گمنام، دوم
 • اداره دارایی مرکز
  قرنی، شهید آذرفر (چوبین)، ملکیان
 • سازمان امور عشایر
  ولیعصر، بزرگمهر
 • وزارت صنعت معدن و تجارت ساختمان شهید زمردی
  بلوار کشاورز، بین نادری و محتشمی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید جان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری ناحیه 3 منطقه 6 ندارد.
  neshan logo