info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قاسم
category

ایستگاه اتوبوس میدان قاسم محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قاسم

ایستگاه اتوبوس میدان قاسم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار خاتمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران گل سرخ، اداره گذرنامه و مهاجرت، فلافلی آبادان، کافی نت پرواز و فروشگاه کالای برق یزد لایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد

ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خاتمی، بین میدان حضرت قاسم و میدان فردوس قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا
  بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سما
  بلوار آیت الله خامنه ای، بین خامنه ای 43 و 45
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  خاتمی، خاتمی 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قاسم ندارد.
  neshan logo