info
عکس پوشاک یونیک
category

پوشاک یونیک محله شهید بهشتی، تهران

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک یونیک

پوشاک یونیک (فروشگاه لباس) در محله شهید بهشتی ری و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه لباس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، ممفیس گالری، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش و فودکورت آرین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک یونیک تهران

فروشگاه پوشاک یونیک تهران در شهر تهران، محله شهید بهشتی و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02155238549) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک یونیک تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید بهشتی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک نوبل، پوشاک و مانتو السانا و پیکو گالری در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک یونیک تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک یونیک تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولی آباد قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک یونیک تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک یونیک تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک یونیک واقع شده‌اند:

 • پوشاک نوبل
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پوشاک و مانتو السانا
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پیکو گالری
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • پوشاک مدامیس
  بلوار شهید رجایی، بین شهدای ترانسفو و صاحب الزمان
 • پوشاک الیزه
  (5.0)
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد، ولیعصر، بین بنفشه و گلها
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Arash Asgari (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک یونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک یونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک یونیک ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بین شهدای ترانسفو و صاحب الزمان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پوشاک یونیک

  شنبه 11:45 تا 21:00
  یک‌شنبه 11:45 تا 20:30
  دوشنبه 11:45 تا 20:30
  سه‌شنبه 11:45 تا 20:30
  چهارشنبه 11:45 تا 20:30
  پنج‌شنبه 11:30 تا 21:00
  جمعه 11:30 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo