info
عکس بانک شهر باجه غفاری
category

بانک شهر باجه غفاری محله شهرک منتظرالمهدی، اصفهان

درباره‌ی بانک شهر باجه غفاری

بانک شهر باجه غفاری (بانک) در محله شهرک منتظرالمهدی اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین بیمه تامین اجتماعی شعبه 6 اصفهان، بازار روز کوثر 4، مجتمع تجاری حضرت زینب (س)، شهرداری منطقه 14 اصفهان و حوزه علمیه شهید طباطبائی نژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهر باجه غفاری اصفهان

بانک شهر باجه غفاری اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک منتظرالمهدی پیدا کنید. یکی از بانک‌های محله شهرک منتظرالمهدی که مشتریان زیادی دارد، بانک شهر باجه غفاری اصفهان است. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ، بانک صادرات ایران و قرض الحسنه حضرت زینب (س) از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک شهر باجه غفاری اصفهان برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک شهر باجه غفاری اصفهان ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک شهر باجه غفاری اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک شهر باجه غفاری اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک شهر باجه غفاری واقع شده‌اند:

 • بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
  لاله شمالی، بین روح الله و قائم
 • بانک صادرات ایران
  لاله شمالی، رسالت (ـ 84)
 • قرض الحسنه حضرت زینب (س)
  آیت الله غفاری (زینبیه)، آیت‌الله سعیدی (15)
 • خودپرداز سیار بانک شهر
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین حرم و باب الحسین
 • بانک قرض الحسنه مهر ایران
  (1.0)
  لاله شمالی، بین روح الله و قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mhmhassank (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک شهر باجه غفاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک شهر باجه غفاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک شهر باجه غفاری ندارد.
  neshan logo