info
عکس فروشگاه سینا تن پوش
category

فروشگاه سینا تن پوش محله بافت تاریخی، اراک

درباره‌ی فروشگاه سینا تن پوش

فروشگاه سینا تن پوش (فروشگاه) در محله بافت تاریخی اراک و خیابان قبله واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه فروشگاه در محله بافت تاریخی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ طلا و همچنین مجتمع تجاری فردوسی، مهمانپذیر تخت جمشید، پوشاک رنگارنگ، هایپر تحریر شهر و کافه کتاب مسیر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه سینا تن پوش واقع شده‌اند:

 • تجهیزات آشپزخانه صنعتی بامداد استیل
  ادبجو، بین ولیعصر و اربعین
 • فروشگاه هفت
  شهید بهشتی، عدالت - عضد، بین عضد 1 و 2
 • فروشگاه گلرنگ
  ادبجو، آیت الله سعیدی، مالک اشتر
 • فروشگاه مرغ وماهی سحر
  میرزای شیرازی جنوبی
 • فراورده شیر قاسمی
  میرزای شیرازی شمالی، مقداد 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 7Seven (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سینا تن پوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سینا تن پوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سینا تن پوش ندارد.
  neshan logo