مراکز تزریق واکسن کرونا در قرچک

پس از اعلام وزارت بهداشت مبنی بر شروع واکسیناسیون عمومی بیماری کرونا، در هر شهر تعدادی پایگاه و مرکز جهت تزریق واکسن کرونا در نظر گرفته و اعلام شدند. با توجه به تغییر تعداد افرادی که در سنین مختلف واجد شرایط تزریق واکسن کووید ۱۹ می‌گردند، این لیست به‌صورت مداوم در حال تغییر و به‌روزرسانی است که از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی هر شهر اطلاع‌رسانی می‌گردد.
ما در نقشه و مسیریاب نشان هم سعی می‌کنیم هر روز براساس گزارش‌های دریافتی از کاربران اپلیکیشن نشان و همچنین سایر منابع مطلع، لیست مراکز واکسیناسیون کرونا در هر شهر و همچنین تغییرات ساعت کاری یا موقعیت این مراکز را در نشان به‌روز نماییم. شما هم چنانچه به این مراکز مراجعه کرده یا اطلاعاتی درباره آن‌ها دارید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان، آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
در حال حاضر با توجه به اطلاعیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید برای تزریق این واکسن به مراکز معرفی‌شده در شهر خود مراجعه نمایند. لیست این مراکز در شهر قرچک در ادامه آمده است.
همچنین با توجه به اطلاعیه وزارت بهداشت، جهت زمان‌بندی و نوبت‌دهی تزریق واکسن کووید-۱۹ بر اساس سند ملی واکسیناسیون برای گروه‌های سنی اعلام شده فوق، افراد واجد شرایط باید از طریق سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا نسبت به ثبت‌نام و درج کد ملی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود اقدام نمایند. طی روزهای آینده، زمان و محل تزریق واکسن از طریق پیامک برای آن‌ها ارسال خواهد شد.
همچنین بیماران خاص مانند بیماران MS، کلیوی و سرطانی می‌توانند به پایگاه‌های اختصاصی واکسیناسیون که در هر شهر مخصوص این دسته از بیماران اختصاص یافته‌اند مراجعه کنند.

neshan logo