عکس خیابان 16 آذر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران انقلاب اسلامی، شانزده آذر، نرسیده به خط ویژه
category

خیابان 16 آذر تهران

خیابانی در تهران

خیابان 16 آذر در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های کشاورز - پارک لاله، دانشگاه تهران و فلسطین - انقلاب عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های کارگر جنوبی، آزادی و کارگر شمالی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان 16 آذر می‌توان به اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 9 و 21 و سازمان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان 16 آذر 12 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان 16 آذر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان 16 آذر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان 16 آذر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان 16 آذر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...