info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام محله فلسطین - انقلاب، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه جانور شناسی و پاساژ مهستان و همچنین بانک کتاب گیتا مهر، پردیس سینمایی بهمن، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، فروشگاه لوازم هنری افق و تالار مولوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام تهران

در شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب ، ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان انقلاب قرار دارد. همچنین تهران تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب بلوار قیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  میدان پاستور
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  ولیعصر، طالقانی، بین سرپرست و اول
 • ایستگاه اتوبوس پایانه زارع
  آزادی، زارع
 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  جمهوری اسلامی، بین نوری و استاد طاهر بهزاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار کشاورز، حجاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام ندارد.
  neshan logo