عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فاطمی و پاساژ مهستان و همچنین پردیس سینمایی بهمن، بانک کتاب مارکا، فروشگاه لوازم هنری افق، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران و تالار مولوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام

در شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب خیابان انقلاب اسلامی، ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بوستان لاله قرار دارد. همچنین تهران تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب بلوار قیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  میدان پاستور
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  ولیعصر، طالقانی، بین سرپرست و اول
 • ایستگاه اتوبوس پایانه زارع
  آزادی، زارع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام ندارد.
  neshan logo