info
عکس ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
category

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب (ایستگاه اتوبوس) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و مجتمع اداری تجاری جمالزاده و همچنین شهر پرنده، پارکینگ طبقاتی کاوه، بیمارستان دام های کوچک دانشکده دامپزشکی، کلید سازی شبانه روزی آزادی و سازمان تاکسیرانی تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر قریب تهران

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جمالزاده قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، بین زارع و بهزاد می‌باشد. ایستگاه اتوبوس دکتر قریب تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دکتر قریب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر قریب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری غربی
  جمهوری اسلامی، بین رودکی و عطایی
 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و شهدای منا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر قریب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر قریب ندارد.
  neshan logo