info
عکس ایستگاه اتوبوس فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس فلسطین محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلسطین

ایستگاه اتوبوس فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین کافه ویس، مسجد امام صادق (ع)، خانه وارطان، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ساختمان شهدای فرهنگ و هتل بزرگ آتانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران

ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دانشگاه تهران پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، طالقانی، بین سرپرست و اول بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلسطین تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو تئاترشهر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری
  کریمخان زند، بین شهید دادی و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس نفت
  پل حافظ، نرسیده به بامشاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
  ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلسطین ندارد.
  neshan logo