info
عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طالقانی

ایستگاه اتوبوس طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان صدر و روشان نماد آفرین و همچنین هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، کتابخانه فنی و مهندسی تهران (شهید صبوری)، دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران، خانه 1307 و فست فود هوگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران است که در محله ولیعصر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حافظ است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فردوسی قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آندره واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طالقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین فلسطین و طوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی ندارد.
  neshan logo