info
عکس ایستگاه اتوبوس نو فلاح
category

ایستگاه اتوبوس نو فلاح محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نو فلاح

ایستگاه اتوبوس نو فلاح (ایستگاه اتوبوس) در محله جمالزاده تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین طب سنتی دکتر حسین روازاده، اتومکانیک فرزاد، اغذیه فامس، صبا باتری و قنادی رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نو فلاح تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نو فلاح تهران، شهر تهران، محله جمالزاده است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین یاسری و نوفَلاح قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نو فلاح تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میدان حر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نو فلاح تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نو فلاح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
  آزادی، توحید
 • ایستگاه اتوبوس کلهرنواب
  توحید، یدالله کلهر
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  توحید، بین یوسفیان و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی
  امام خمینی، بین صالح و کمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نو فلاح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نو فلاح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نو فلاح ندارد.
  neshan logo