عکس خیابان صائب تبریزی
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان آذربایجان شرقی تبریز صائب تبریزی، بین میرزا قاسم و سیدلر
category

خیابان صائب تبریزی

خیابانی در تبریز

خیابان صائب تبریزی از محله‌های 17 شهریور، صائب تبریزی و لاله زار تبریز عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های مرمر، طباطبائی و ستاری قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان صائب تبریزی می‌توان به اداره گذرنامه و مهاجرت آذربایجان شرقی، اداره نظارت بر اماکن عمومی آذربایجان شرقی و پلیس فتا آذریایحانشرقی(تبریز) اشاره کرد. در اطراف خیابان صائب تبریزی 13 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان صائب تبریزی تبریز را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان صائب تبریزی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان صائب تبریزی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...