info
عکس ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر
category

ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر محله صائب تبریزی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر

ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر (ایستگاه اتوبوس) در محله صائب تبریزی تبریز و خیابان صائب تبریزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله صائب تبریزی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایهان و همچنین جگرکی و کبابی زیبا، خشکشوئی صایب، پلیس امنیت اخلاقی، چاپ سپنتا و قائمیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تبریز است که در محله صائب تبریزی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در صائب تبریزی، بین میرزا قاسم و سیدلر قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو گارزان قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی آذر ایمن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلیمان خاطر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلیمان خاطر ندارد.
neshan logo