عکس خیابان جهاد سازندگی اراک
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان مرکزی اراک بلوار شهیدان رجایی - هپکو، تقاطع نواب صفوی
category

خیابان جهاد سازندگی اراک

خیابانی در اراک

خیابان جهاد سازندگی در منطقه 1 اراک واقع شده‌است و از محله‌های شهرک شهید بهشتی فاز 3، شهرک شهید بهشتی فاز دو، شهرک شهید بهشتی فاز یک، کوی کارمندان شرکت نفت، هپکو و بهاران عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بلوار کارگر، به طرف شرکت هپکو و میلاد قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان جهاد سازندگی می‌توان به پلیس + 10، سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی و اتاق اصناف مرکز استان مرکزی (اراک) اشاره کرد. در اطراف خیابان جهاد سازندگی 17 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان جهاد سازندگی اراک را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان جهاد سازندگی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان جهاد سازندگی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان جهاد سازندگی اراک

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...